Marek Buchar

Equipment & Environmental manager, ZETOR TRACTORS a.s.

Pracuji ve společnosti ZETOR TRACOTRS a. s. na pozici všeobecný manažer. Odpovídám za svěřená oddělení provozní údržby, energetiky, ekologie a dílny speciálních úprav traktorů. Mimo jiné jsem pověřen řízením projektů, které spadají do mých kompetencí. Jeden z posledních projektů, které jsem zakomponoval do studia je zřízení dílny speciálních úprav traktorů.

Jedná se o samostatně řízené středisko ve společnosti ZETOR TRACTORS a. s.. Toto středisko se chová jako společnost ve společnosti. Od tohoto způsobu řízení si slibujeme využití potenciálu členů teamu střediska a využívání pouze nutných služeb ostatní středisek. Každá činnost, kterou provádíme, je naceněna a následně vnitropodnikově fakturována zadavateli, který si odvedenou práci nebo materiál osobně přebírá. Samozřejmě se na odvedenou práci i materiál vztahují veškeré garance.

Díky studiu na NC jsem získal spoustu námětů pro rozvoj nejen svěřených oddělení, které se nám s kolegy podařilo realizovat. Studium na NC bylo pro mě velice přínosné jak z profesního, tak i soukromého hlediska. Nyní se dívám na svět, tak trošku z jiného úhlu a je pro mne mnohem jednodušší proplouvat spletí každodenních nástrah. 

  • Buchar

    Studium MBA na NEWTON Academy pro mě bylo velice přínosné jak z profesního, tak i soukromého hlediska. Nyní se dívám na svět, tak trošku z jiného úhlu a je pro mne mnohem jednodušší proplouvat spletí každodenních nástrah.

    Marek Buchar, Equipment & Environmental manager, ZETOR TRACTORS a.s.

Další příběhy absolventů

Ing. Jan Smola,MBA

ředitel firmy Heluz

Josef Wittner

Alvey Group