NEWTON Academy

Pomáháme cílevědomým lidem růst 

NEWTON Academy je sesterská společnost 4x nejlépe hodnocené vysoké školy v ČR NEWTON College. Máme ambiciózní cíle vzdělávat v managementu a aplikovaném byznysu nejen absolventy středních škol, ale především absolventy vysokých škol i profesionály s dlouholetou praxí, kteří chtějí zapracovat na svém profesním i osobnostním rozvoji pod vedením špičkových odborníků. Uchazeči si u nás mohou vybrat od krátkých intenzivních kurzů přes magisterské studium až po manažerský program MBA ve spolupráci s prestižními a renomovanými evropskými vzdělávacími institucemi.

 • Unikátní profesní vzdělání

  Naše studijní zaměření vám umožní osobnostně růst a kontinuálně se vzdělávat, ať už dlouhá léta pracujete nebo jste právě absolvovali vysokou školu. Kromě titulu si odnesete i cenné certifikáty z manažerských kurzů.

 • Důraz na praxi

  Studium orientujeme především na praxi. Nově nabyté znalosti a dovednosti si vyzkoušíte na reálných situacích a ihned je využijete ve své kariéře. Vyučující s vámi budou konzultovat situace, které řešíte ve vlastním podnikání nebo zaměstnání.

 • Komunita

  Studujte v prostředí motivovaných spolužáků a vyučujících, kteří jsou odborníci z praxe a velká jména ve svém oboru. Během studia získáte cenné kontakty nejen z řad spolužáků a vyučujících, ale i významných osobností českého byznysu.
   

 • Zahraniční spolupráce

  Na vzdělávacích projektech a kurzech spolupracujeme se špičkovými evropskými vysokými školami, jako je Collegium Humanum nebo Apsley Business School London.

 • Wittner

  MBA studium na NEWTON Academy mi pomohlo naučit se posuzovat má rozhodnutí v daleko širším kontextu a s větším dopadem, což bylo mé zadání před studiem. Jako bonus, který jsem ani neočekával, jsem získal mnoho úžasných lidí do svého života, ať už z řad profesorů či spolužáků. Byl to důležitý krok na mé další nejen profesní cestě. Děkuji Všem, kteří se na tom podíleli.

  Josef Wittner, Group Purchasing Director ve společnosti Alvey

 • Buchar

  Studium MBA na NEWTON Academy pro mě bylo velice přínosné jak z profesního, tak i soukromého hlediska. Nyní se dívám na svět, tak trošku z jiného úhlu a je pro mne mnohem jednodušší proplouvat spletí každodenních nástrah.

  Marek Buchar, Equipment & Environmental manager, ZETOR TRACTORS a.s.

Schopnost kritického myšlení, sebeřízení, sebehodnocení a směřování k vlastnímu rozvoji, to jsou věci, které by vás škola měla naučit. To žádný diplom nikdy nenahradí.

doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA

Ředitel NEWTON Academy

U nás potkáte jen ty nejlepší odborníky z praxe

prof. Ing. PhDr. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D. et Ph.D.

Vyučující a odborný vedoucí Ústavu ekonomie na NEWTON College, bývalý viceguvernér ČNB, velvyslanec ČR v Číně, významný český ekonom

doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA

Vyučující a prorektor pro výuku na NEWTON College, profesní garant MBA a manažerského vzdělávání, úspěšný podnikatel, majitel několika společností

Karel Novotný

Profesní garant zaměření Marketing a Brand Management na NEWTON College, marketingový expert, zakladatel Brand Family

doc. PhDr. PaedDr. Eva Ambrozová, Ph.D.

Vyučující a vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College, expertka na výběr, přípravu a rozvoj lidí v náročném prostředí

Úspěšní a aktivní absolventi jsou naší vizitkou

Ing. Jan Smola,MBA

ředitel firmy Heluz

Josef Wittner

Alvey Group

Marek Buchar

Equipment & Environmental manager, ZETOR TRACTORS a.s.

Těšíme se na viděnou!